Jubiliejaus ar gimtadienio scenarijaus pavyzdys

* Remdamasis patirtimi, galėčiau pasiūlyti tokį šventės scenarijų:

  1. Renkasi svečiai (galbūt iš karto sveikina Jubiliatą ar Sukaktuvininką). Fone skamba trimito atliekamos įvairios populiarios melodijos.
  2. Šventės dalyviai sėdasi prie stalo, organizatorius taria žodį ir visi pradeda vaišintis. Trimitas palaiko gerą nuotaiką gražiausiomis melodijomis.
  3. Svečiams pasistiprinus, muzikantas (Justinas) paprašo visų dėmesio ir skiria ypatingą kūrinį Sukaktuvininkui nuo organizatorių (jei organizuoja pats Sukaktuvininkas, tai  ypatinga muzikinė dovana skiriama nuo trimitininko).
  4. Svečiai toliau vaišinasi, dedikuoja šventės "kaltininkui" gražiausius linkėjimus, sako tostus. Pasisakymų tarpuose muzikantas įsilieja savo melodijomis į jaukų renginio šurmulį.
  5. Svečiai sotūs ir laimingi, dabar jie pasiruošę pajudėti! Trimitas užgroja nuotaikingą melodiją ir kviečia į šokių aikštelę 🙂
  6. Skamba retro muzika, įvairūs hitai, polkos. Galiausiai valso sūkurys apsvaigina galvas, užgniaužia kvapą. Šokėjai nori atsikvėpti, tad sėdasi prie stalo atgauti jėgas. Gera nuotaika atgaivina prisiminimus ir svečiai vėl kalba apie Sukaktuvininką 🙂
  7. Muzikantas taip pat žmogus, jam reikia pailsėti bei pasistiprinti 🙂 Įjungia muzikinį grotuvą ir džiaugiasi kavos pertraukėlėmis 🙂
  8. Sukaktuvininko svečiai patys įvairiausi - vieni nori pasikalbėti, kiti be galo mėgsta šokti - visi renkasi kas jiems prie širdies. Vėl suskamba nuotaikinga trimito muzika ir aktyviausieji renkasi į šokių aikštelę.
  9. Kai nebelieka jėgų nei kalbėtis, nei šokti, nei valgyti... pamažėle svečiai atsisveikina ir išvyksta.  Tačiau išsineša iš šventės daugybę gerų emocijų!

 

* Mieli svetainės lankytojai, tai tik mažytis pavyzdys, kuris galėtų būti panašus į Jūsų organizuojamą šventę. Tačiau kiekvienas renginys yra unikalus ir nepakartojamas - kaip ir kiekvienas iš Jūsų! 🙂

Lauksiu Jūsų skambučių tel.: 8-676-02969 (Justinas Straukas)